67-215-09-93 centrobudpila@o2.pl

Skład materiałów budowlanych Piła

Rodzinna firma CENTROBUD, działająca od prawie trzech dziesięcioleci zachęca do zakupów w składzie materiałów budowlanych Piła. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, przedsiębiorców, a także sklepów. Przy dłuższej współpracy udziela rabatów, ponadto zapewnia transport. Współpracuje także z wieloma firmami oferującymi kompleksowe usługi budowlane. Wszystkie te działania podejmowane są po to, aby w jak najbardziej profesjonalny sposób obsłużyć każdego klienta. Dodatkowym atutem jest doświadczenie pracowników. Ponadto sprowadzane są materiały najlepszych producentów krajowych oraz zagranicznych. Wiele wyrobów posiada bardzo długie okresy gwarancyjne. Dotyczy to między innymi pokryć dachowych oraz systemów wentylacyjnych i kominowych. Branża budowlana rozwija się w bardzo szybkim tempie. My jako firma staramy się na bieżąco śledzić zmiany, nowości i sprowadzać je do naszego składu. Przyjeżdżający do nas klienci są bardzo zadowoleni z naszej firmy i oferty jaka jest do nich skierowana. Zaznaczyć jednak należy, że każda osoba jest inna, ma inne potrzeby. Do każdego podchodzimy indywidualnie starając się jak najlepiej sprostać jego oczekiwaniom.

Skład materiałów budowlanych Piła

Co oferuje nasz skład budowlany?

CENTROBUD posiada bardzo szeroki asortyment skierowany praktyczniejsze do każdej osoby, nie tylko tej która zamierza wybudować domek, firmy budującej obiekty i mieszkania. Zaopatrują się u nas również osoby remontujące swoje domostwa. Skład materiałów budowlanych Piła jest bogato wyposażony. Kupić u nas można typowe elementy betonowe typu: beton, bloczki komórkowe, nadproża, cegły zwykłe, klinkierowe, szamotowe. Oferujemy ponadto chemię budowlaną, farby fasadowe, emulsję zewnętrze oraz wewnętrzne, farby do betonu. Do tego potrzebne akcesoria. Ponadto znaleźć u nas można stał zbrojeniową, kątowniki, systemy wentylacyjne, kominowe. Oczywiście nie brakuje materiałów do pokrycia dachu. Szeroki wybór wzorów i kolorów blachodachówki, oraz papy i jej dodatków, zapewnia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Nie zapominamy także o materiałach wykończeniowych na zewnątrz budynków. U nas kupić można kostkę brukową, klinkier na ogrodzenia i wiele innych. Często pytani jesteśmy o parapety i w tej dziedzinie posiadamy wiele wzorów i kolorów do wyboru. Styropian fasadowy różnej grubości oraz odpowiednie dodatki, wszystko to oferujemy naszym klientom. Wystarczy przyjść i się przekonać jak to zrobiło już wiele osób. Produkty nasze są najwyższej jakości, pochodzą od najlepszych producentów znanych marek.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim jesteśmy solidną firmą, mającą doświadczenie. Sprzedajemy jedynie materiały pochodzące ze sprawdzonych źródeł, producentów znanych marek. Wychodząc naprzeciw klientom oferujemy nie tylko sprzedaż ale polecamy kompleksowe usługi firm budowlanych. Mamy do nich zaufanie, gdyż współpracujemy już od dłuższego czasu. Jest to bardzo istotne. W dzisiejszych czasach, gdy każdy w biegu załatwia swoje sprawy, ważne jest aby zapewnić takiej osobie cały pakiet w jednym miejscu. Taki klient przyjeżdża do nas, kupuje materiały i jednocześnie ma zapewnienie wykonania usługi. Nie musi już tracić cennego czasu na znalezienie dobrego fachowca. Najwierniejsi odbiorcy mogą liczyć na rabaty. Wiele towarów sprzedajemy po cenach promocyjnych. Oferujemy transport materiałów na miejsce budowy czy też remontu. Do tego nasz wyszkolony profesjonalny personel doradzi każdemu niezdecydowanemu. Klient jest dla nas najważniejszy. Staramy się więc każdego załatwić najlepiej jak potrafimy. Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego składu budowlanego.

Skład materiałów budowlanych w Pile

Partnerzy

ul. Kossaka 98
64-920 PIŁA

Sprzedaż:

Napisz do nas: