67-215-09-93 centrobudpila@o2.pl

Materiały budowlane Piła

CENTROBUD Piła jest rodzinną firmą obsługującą klientów branży budowlanej od blisko trzydziestu lat. Ponieważ sprzedając materiały budowlane Piła zdobyła zaufanie wielu klientów. Do naszej siedziby zapraszamy zarówno osoby indywidualnie, a także zakłady pracy czy sklepy zajmujące się sprzedażą materiałów tej branży. Jest to firma bardzo doświadczona w tej dziedzinie. Zarząd bacznie obserwuje rynek i stara się dostosować sprzedawany asortyment do jego potrzeb. Bardzo dużą uwagę zwracamy na jakość sprzedawanych towarów. Pochodzą one od najlepszych producentów, dzięki temu nasi klienci otrzymują wieloletnią gwarancję trwałości kupowanych u nas materiałów, pod warunkiem ich odpowiedniego użytkowania i zastosowania. Stale wzrasta liczba osób zainteresowanych naszymi produktami. Bardzo nas to cieszy że zdobyliśmy ogromne zaufanie w tej trudnej branży i przy tak dużej konkurencji. Na ten sukces składa się wiele elementów. Wiedza, doświadczenie i stałe pogłębianie wiadomości odnośnie tego co nam oferują bezpośrednio producenci. Wszystko to składa się na pomyślny i stale postępujący rozwój firmy.

Jakie materiały oferujemy klientom?

Nasza firma może się pochwalić bardzo bogatym asortymentem sprzedawanych towarów, pochodzących od krajowych oraz zagranicznych producentów. Znajdziecie Państwo u nas między innymi: beton komórkowy, takich firm jak (SOLBET, YTONG), cement oraz wapno od (LAFARGE, GÓRAŻDŻE, TRZUSKAWICA S.A). A także: kostkę brukową od (LEIER, POZDBRUK), chemię budowlaną od firm ATLAS, KNAUF, ŚNIEŻKA, CERESIT, DOLINA NIDY i wielu innych znanych firm). Nie brakuje u nas również styropianu od ( IZOLEX, AUSTROTCHERM, YETICO i innych) oraz materiałów bitumicznych. Do zaoferowania naszym klientom mamy również szeroki wybór pap oraz gontów pochodzących od firm, takich jak (SWISSPOR, IZOLEX, TES spółka z o.o oraz innych). Zaopatrzyć się można także w materiały do zabudowy suchej, popularnych płyt gipsowo-kartonowych od (firmy NORGIPS, KNAUF).

Każda budowa, nawet najmniejsza, potrzebuje estetycznego wykończenia w postaci odpowiednich farb oraz tynków. Także można je u nas zakupić. Wiele z nich dostarczają nam firmy: Śnieżka, Promapol i inne. Oferujemy naszym klientom również materiały budowlane w Pile, takie jak: szalunki kartonowe, bloczki betonowe, profile, kątowniki, nadproża, wełnę mineralną, płyty OSB. A także: cegły szamotowe, stal zbrojeniową, blachodachówki, wentylacje oraz wiele drobnych akcesoriów takich jak: taśmy budowlane, pędzle itp. Odrębnym działem naszej działalności jest sprzedaż elektronarzędzi takich firm jak: DEDRA czy HITACHI. Patrząc na nasze propozycje możemy śmiało powiedzieć, że klient znajdzie u nas praktycznie wszystko, co najważniejsze do budowy domu lub innego obiektu.

Piła - Materiały budowlane Piła
Materiały budowlane Piła

Co jest dla nas najważniejsze?

Jako firma staramy się o to aby każdy przychodzący do nas klient był profesjonalnie obsłużony, służymy pomocą i radą. Staramy się zaproponować odpowiednie materiały do rodzaju prowadzonej inwestycji. Zapewniamy transport na miejsce docelowe nie tylko w Pile ale także na terenie wielkopolski i województw ościennych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie kupujących u nas bez względu na to czy jest to osoba prywatna czy jakaś firma specjalizująca się w branży budowlanej. W przypadku zakupu większych ilości materiałów stosujemy ceny promocyjne. Zaufało nam wiele osób co nas niezmiernie cieszy. Na to pracowaliśmy przez wiele lat. Dzięki naszej uczciwości i doświadczeniu pracowników udało nam się coraz bardziej rozwijać co w tej branży nie jest łatwym zadaniem. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej hurtowni w Pile. Na pewno będą Państwo bardzo zadowoleni.

Sprawdź ofertę firmy CENTROBUD na materiały budowlane Piła.

Partnerzy

ul. Kossaka 98
64-920 PIŁA

Sprzedaż:

Napisz do nas: