67-215-09-93 centrobudpila@o2.pl

Hurtownia materiałów budowlanych Piła

CENTROBUD jest funkcjonującą od lat firmą, która na pewnym etapie poszerzyła swoją działalność o hurtownię materiałów budowlanych Piła. Zdecydowaliśmy się na taki krok, wychodząc naprzeciw klientom. Naszą działalność rozpoczęliśmy na początku lat 90-tych. Początkowo skupialiśmy się wyłącznie na sprzedaży detalicznej. Jednakże coraz większe zainteresowanie, pojawianie się na rynku nowych materiałów o wysokiej jakości i w zależności od asortymentu o długim okresie gwarancji, skłoniły nas do tego, aby skupić swoją uwagę na sprzedaży hurtowej. Sprowadzamy towary znanych polskich i zagranicznych producentów. Między innymi takich firm, jak: ATLAS, KNAUF, ŚNIEŻKA, YTONG, HITACHI i wielu innych. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i potrafią doskonale doradzić w zakupie odpowiednich materiałów. Zaopatrują się u nas zarówno osoby indywidualne jak i firmy budowlane. W przypadku większych ilości klient może skorzystać z rabatu. Często oferujemy artykuły po cenach promocyjnych. Posiadamy także transport, w związku z tym bez problemu dowieziemy towary pod wskazany adres – nie tylko w Pile, ale także na terenie województwa wielkopolskiego i innych (przylegających do niego). Klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Dla nas jest to bardzo ważne. Staramy się czujnie obserwować zmiany na rynku i zastosować oraz składać odpowiednie zamówienia u producentów.

 

Jakie materiały można u nas kupić?

W zależności od tego, kto do nas przyjdzie, może mieć pewność, że w naszej hurtowni materiałów budowlanych w Pile znajdzie to, czego potrzebuje. Oferujemy praktycznie wszystko, co jest niezbędne przy budowie domu jednorodzinnego lub wielorodzinnego w stanie surowym. Począwszy od betonu komórkowego, cement, gips, cegły zwykłe, klinkier, stal zbrojeniową, płyty gipsowe, OSB, różnego rodzaju farby wewnętrzne, zewnętrzne, fasadowe, systemy wentylacyjne, styropiany do ociepleń, wełnę mineralną, blachodachówki, papę i wiele innych drobnych, potrzebnych do prac wykończeniowych, taśmy budowlane, folię, pędzle itp. Wszystkie te towary pochodzą od najlepszych producentów polskich i zagranicznych. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy stosowne narzędzia potrzebne w pracach budowlanych. Dostarczane są one między innymi przez takie firmy, jak HITACHI czy DEDRA oraz wiele innych. Wiele osób przekonało się, że podchodzimy bardzo profesjonalnie do każdego klienta i powraca przyprowadzając kolejnych. Staramy się, aby nasi pracownicy byli na bieżąco w tej dziedzinie i umieli doradzić w momencie, kiedy zjawi się u nas klient niezdecydowany i niezorientowany w panujących aktualnie trendach. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy wstanie odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w doborze odpowiedniego towaru. W celu szybszego kontaktu zapraszamy do korzystania z informacji na stronie Kontakt

Hurtownia materiałów budowlanych w Pile
Hurtownia materiałów budowlanych Piła

Budowa tylko z nami

W ostatnich latach wznosi się coraz więcej domów wielorodzinnych, ale jednocześnie powstają domki jednorodzinne. Chociaż w obu przypadkach mamy do czynienia z tym samym tematem, trzeba do każdego z nich podejść nieco inaczej. W związku z tym staramy się przedstawić klientowi ofertę odpowiednią do potrzeb. Podpowiadamy, co najlepiej wybrać aby nie ponosić niepotrzebnych kosztów. Osoby zaopatrujące się w naszej hurtowni są zadowolone, a my usatysfakcjonowani tym, że pomogliśmy podjąć odpowiednią decyzję. Ważne jest również otoczenie takiego budynku lub też domku jednorodzinnego. Dlatego też można się u nas zaopatrzyć w kostkę brukową i materiały do stworzenia ogrodzenia powstającego domostwa. Z roku na rok przybywa nam klientów. Z tego też względu, oprócz sprzedaży świadczymy także kompleksowe usługi. Współpracują z nami firmy partnerskie, zajmujące się kompleksową obsługą budownictwa.
Polecamy je naszym klientom, którzy są z tego faktu bardzo zadowoleni. Dla nas liczy się najbardziej dobro i zadowolenie wszystkich kupujących u nas osób.

Partnerzy

ul. Kossaka 98
64-920 PIŁA

Sprzedaż:

Napisz do nas: