67-215-09-93 centrobudpila@o2.pl

Skład materiałów budowlanych Piła

CENTROBUT jest prężnie rozwijająca się firmą, która postanowiła poszerzyła swoją działalność o „skład materiałów budowlanych Piła”. Cały czas rozwijamy się i wychodzimy naszym klientom naprzeciw. Działalność naszą rozpoczęliśmy na początku lat 90-tych. I prowadziliśmy tylko sprzedaż detaliczną, jednak coraz większe zainteresowanie na rynku budowlanym skłoniło nas do sprzedaży hurtowej. W naszym składzie budowlanym posiadamy towary znanych polskich i zagranicznych producentów, między innymi takich firm jak: ATLAS, KNAUF, ŚNIEŻKA, YTONG, HITACHI i wielu innych. Posiadamy odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy doskonale doradzą przy zakupie odpowiednich materiałów. Obsługujemy osoby prywatne jak i firmy budowlane. Często dla naszych klientów mamy oferty w cenach promocyjnych znajdujące się w składzie materiałów budowlanych. Dowozimy towar pod wskazany adres własnym transportem na terenie Piły i okolicy. Nasi klienci są zadowoleni z naszej współpracy, a my wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, śledzimy zmiany na rynku i zamawiamy nowinki budowlane.  

Każdy klient w naszym składzie materiałów budowlanych znajdzie dla siebie to co potrzebuje i to w atrakcyjnych cenach. Mamy bardzo bogatą ofertę materiałów budowlanych niezbędnych do budowy domu jednorodzinnego lub innych budowli w stanie surowym. 

Oferujemy cement, gips, cegły zwykłe, klinkier, stal zbrojeniową, płyty gipsowe, OSB, różnego rodzaju farby wewnętrzne, zewnętrzne, fasadowe, systemy wentylacyjne, styropiany do ociepleń, wełnę mineralną, blachodachówki, papę i wiele innych drobnych potrzebnych do prac wykończeniowych taśmy budowlane, folię, pędzle itp. Wszystkie towary zamawiamy u najlepszych producentów polskich i zagranicznych. W naszej ofercie znajdują się narzędzia potrzebne w pracach budowlanych. Dostarczane są one między innymi przez takie firmy jak HITACHI czy DEDRA oraz wiele innych. 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Nasi pracownicy codziennie poszerzają swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną aby móc jak najlepiej doradzić przy wyborze naszych materiałów budowlanych ze składu materiałów budowlanych w Pile. Zapraszamy do kontakty z nami i zapoznania się z naszą oferta https://centrobud.pila.pl/.

Czerpiemy z tego, co oferują różne składy budowlane i dodajemy do tego swoją jakość. Najważniejszą zasadą naszego działania jest nieustannie dopasowywanie asortymentu do zmieniających się potrzeb klienta. Oznacza to, że z dużą uwagą śledzimy nowości, ale wiemy także, które z produktów stanowią nienaruszalną podstawę i muszą być zawsze dostępne w ofercie. Chętnie słuchamy tego, co mówią nasi klienci i dużą uwagę poświęcamy na analizowanie ich informacji zwrotnej po dokonanych zakupach. Nasz skład budowlany w Pile to dobry wybór na małe i duże zakupy. Dążymy do tego, by klient mógł w naszej hurtowni materiałów budowlanych znaleźć wszystkie artykuły, jakich potrzebuje – i nie musiał uzupełniać swoich zakupów w innym miejscu.

Partnerzy

ul. Kossaka 98
64-920 PIŁA

Sprzedaż:

Napisz do nas: